Temperatury wzrosły należy zaopatrzyć się w dobry design na lato, wyjazdy, podróże. Te drobiazgi praktyczne, ładne, dobrze zaprojektowane będą sympatycznym dopełnieniem wakacyjnych wojaży. Kilka naszych typów prezentujemy poniżej.

Janczy Design - klapki pantone paltinium
PANTONE

PANTONE staje się ulubionym brandem designerów, architektów i miejskich poszukiwaczy trendów. Marka, którą znamy z przyborników kolorów oferuje liczne gadżety sygnowane charakterystycznym logo i wyróżniające się unikalnym wzornictwem oraz kolorystyką. Nowy segment rynku na którym pojawia się PANTONE to branża fashion. Sandały oferowane przez designerską firmę to obowiązkowy punkt letniej garderoby. Inspirowane koncepcją – Let Colors Rule” wyróżniającą PANTONE przywracają trend na sandały, przenosząc go w nowy wymiar.

Janczy Design - LayBag
LayBag™

LayBag™ to nowy innowacyjny produkt pozwalający na relaks w dowolnym miejscu, który zrewolucjonizuje  Twój styl życia Wygoda nadmuchiwana sofa napełnia się powietrzem w zaledwie kilka sekund. Stanowi coś w rodzaju połączenia nadmuchiwanych kanap z prostym workiem. Wystarczy nabrać trochę powietrza i odprężyć się wygodnie. Nie jest konieczne użycie żadnej pompki. To fantastyczne rozwiązanie nic nie waży i można go napełnić w kilka sekund. Zaskakująca przemiana ze zwykłego worka w wygodne siedzisko. Warto zabrać na plaże w góry…. gdzie oczy poniosą.

Janczy Design - ładowarka Bump
Ładowarka Bump od Push & Shove

Kultowy projektant Karim Rashid, Richard Smiedt i Phil King tworzą nowy biznes. Firma nosi nazwę Push & Shove i specjalizuje się w designerskich oraz innowacyjnych gadżetach. Pierwszy produkt oferowany przez zdolnych twórców to ładowarka i bank pamięci. Urządzenie nosi nazwę Bump. Produkt wykonano z gumy silikonowej. Całość bez problemu zmieści się w kieszeni. Designerski gadżet współpracuje z wszystkimi dostępnymi łączami USB. Dodatkowo znajdziemy tu wskaźnik informujący o ilości pozostałej energii.

Janczy Design - fotel Flux
Fotel składany Flux

Oryginalny „Flux” w postaci złożonej przypomina sporą kopertę lub teczkę. W ciągu zaledwie kilkudziesięciu sekund możesz z niej wyczarować wygodny, nowoczesny fotel. Wystarczy rozłożyć ten odpowiednio przycięty kawałek polipropylenu na podłodze i postępować zgodnie z instrukcją. Mebel zaprojektował duet specjalistów od wzornictwa przemysłowego – Douwe Jacobs i Tom Schouten (nie jest to premiera ale jakoś do tej pory pominęłam ten zgrabny mebelek).

Janczy Design - fotel Flux
Fotel składany Flux