Złoto dla zuchwałych

Złocista ochra to hit roku, prezentuje się apetycznie i interesująco, a jednocześnie nowocześnie. Podkreśli monochromatyczny układ mebli w kuchni, zaakcentuje styl.

Wyzwanie: kuchnia w bloku

Kuchnia – zamknięta, mała, nieustawna, niepraktyczna, źle oświetlona. Ty – stale z nią walczysz, szukasz kompromisów, liczysz każdy centymetr. Kuchnia – wciąż nie uznaje porozumienia. co zatem począć z upartą, blokową kuchnią? Zacząć remontować!!

Miejsce spotkań

Otwarta kuchnia musi być urządzona tak, by była maksymalnie funkcjonalna i wygodna dla swoich użytkowników. powinna mieć sporo miejsca dla domowników, jak i zapraszanych gości.

Pokoloruj swój świat!

Kolor jest podstawowym wyznacznikiem naszego nastroju, upodobań, temperamentu więc choć na chwilę dajmy się ponieść tej powoli nadchodzącej tendencji w projektowaniu wnętrz kuchennych.

Kierunek design

Jak zaprojektować funkcjonalną kuchnię? Na jakie materiały warto postawić? Jakie nowinki techniczne przygotowali producenci sprzętu AGD oraz akcesoriów meblowych? O najnowszych trendach w aranżacji kuchni opowiada dr Karolina Janczy.

Perły z lamusa

Początki stylu vintage nierozerwalnie związane są ze światem mody. Przywracanie do życia starych elementów garderoby, tworzenie z nich nowych kompozycji, wolnych od jakichkolwiek reguł, stało się prawdziwym odzieżowym przebojem. Po modzie naturalnym środowiskiem dla stylu vintage stały się wnętrza.