Magia światła i zapachu.

Apartament w sercu warszawskiego Mokotowa z zielonym dachem i niekończącym się tarasem, kryjącym wiele tajemnych przejść i zakamarków jest ciekawą propozycją na miejskie 4 kąty. Czteropokojowy apartament skąpany w delikatnym pudrowym różu wygląda najciekawiej o zachodzie słońca, choć mamy wrażenie że dzień spaceruje po przestrzeni apartamentu za każdym razem inaczej i coraz ciekawiej.

Współpraca z Inwestorką pełna zapachów, niuansów ulotnych skojarzeń, choć funkcja i wygoda znalazła się na pierwszym miejscu. Apartament tradycyjnie dzieli się na dwie strefy prywatną i otwartą.

Część otwarta zbudowana jest z dyskretnie przysłoniętej kuchni, jadalni i salonu. Zaprojektowaliśmy sofę otwartą na dwie strefy salonu sprzyja to co codziennemu wspólnemu spędzaniu czasu.

W projekcie skupiliśmy się na oświetleniu budującym zmieniający się nastrój i potrzeby domowników. Minimalistyczne podejście i proste formy mebli uzupełniają wyszukane detale, dekoracyjne lampy i przemyślane tapety i tkaniny.

Cieszymy się bardzo z realizacji apartamentu gdyż budowaliśmy go od szkicu, idei zapisanej ze skrawków rozmów po cały proces budowania, wykończenia i stylizacji.

Możemy pochwalić się dokumentacją pokazującą zgodność pomysłów, rysunków wizualizacji 3d ze zrealizowaną przestrzenią.

Dostawcy

Partnerzy

Zdjęcia: Przemysław Kuciński