Luksusowy apartament z Zakopanem, gdzie architektura wnętrz przeplata się tu z elementami inspirowanymi stylem zakopiańskim. Białe wnętrze daje wrażenie lekkości i przestronności, a drewniane, rzeźbione elementy wykończenia nawiązują do ludowej architektury Podhala. Starannie dobrane dodatki i akcesoria zabytkowe narty, grafiki, podkreślają charakter przestrzeni.

Ograniczenie do minimum zróżnicowania materiałów pozwoliło skupić się na najciekawszych elementach wyposażenia, którymi są dębowe belki, rzeźbione krzesła, zaprojektowane i wykonane specjalnie na potrzeby tego projektu. Tapeta z drogą na Giewont malowniczo nas lokalizuje i tworzy przytulną strefę sypialni. Apartament uzupełniony jest kolorowymi tkaninami, pufami które są pasją inwestorki, wprowadzają jednocześnie sporo radości.

Apartament jest miejscem wypoczynkowym dla dużej rodziny, lub grupy znajomych dlatego ważnym elementem aranżacji tego wnętrza było wygospodarowanie strefy dziennej, znajdującej się na wprost wejścia i zajmującej cały pierwszy poziom apartamentu. Kuchnia znajduje się na drugim poziomie, blisko sypialni połączona z klatką schodową i ciekawymi wykuszami do odpoczynku i medytacji.

Całe mieszkanie utrzymane jest w spójnej stylistyce i motywy podhalańskie zdobią nie tylko wyeksponowane meble, ale również te bardziej ukryte. Dzięki dużej trosce o detale w każdym pomieszczeniu panuje wyjątkowy klimat, który sprzyja wypoczynkowi. Nic tylko wybrać się do Zakopanego.

Partnerzy

Zdjęcia: Maciej Kożlakowski